درباره گروه صنعتی مهدی

من میخواهم به نوبه خودم از تجربیات ساخت پالت توضیح بدهم تا شما هموطنان گرامی در هر کجای ایران پهناور نیاز به این محصول داشتید، از کارایی و استفاده مفید آن اطلاع داشته باشید.

معمولا استفاده از باکس پالت فلزی به منظور حمل و جابجای کالاها، محصولات و قطعات مختلف به فواصل بسیار دور و علاوه برآن به منظور چیدمان کالا در انبار به کار گرفته می‌شود. شایان ذکر است، در صورت استفاده از باکس پالت فلزی قادر هسید حجم بیشتری از کالاها را به‌شکل هر چه منظم‌تر در انبار خود جای دهید. گروه صعنتی مهدی به نحو احسنت این محصول را برای شما به ارمغان می‌آورد. گروه صنعتی مهدی به عنوان اولین تولید کننده پالت‌های تاشو در ایران، سعی دارد تا قدم‌های مفیدی در این صنعت بردارد. 

باکس پالت فلزی کارایی فراوانی دارد:

علاوه بر اینکه شما می‌توانید از باکس فلزی و پالت فلزی سالیان سال بدون افت کیفیت استفاده کنید، این امتیاز را به شما می‌دهد تا درصورت تغییر شغل، آن را به سادگی و با قیمت خوب به فروش برسانید. باکس فلزی شما را از خرید پالت چوبی بی نیاز کرده، و باعث کاهش چمشگیر هزینه‌های شما می‌شود. پالت‌های فلزی دارای عمر بالای 30 می‌باشند و شما با یکبار خرید پالت‌های فلزی، سالیات سال بدون نگرانی بابت تهیه پالت، از آن‌ها استفاده کنید. پالت‌های فلزی باعث حفظ کیفیت اجناس شده، و شمارش کالا یا محصول شما را آسان‌تر می‌کند، همچنین باعث فشار کم‌تر بر روی نیروی کار شما شده و در نتیجه ضرر جانی و مالی برای شما به‌همراه نمی‌اورد.

باکس پالت فلزی معکبی شکل، همان طور که از اسمش پیداست، از فلز آهن ساخته شده، که به‌منظور جابه‌جایی انواع کالاها و محصولات، اعم از صنعتی، خوراکی، معدنی و غیر به‌کار گرفته می‌شود. این نوع پالت‌ها معمولا به دو شکل معکب و مربع مستطیل ساخته می‌شوند و ابعاد و سایزهای گوناگونی دارند.

شما هموطنان گرامی که در جای جای ایران پهناور زندگی می‌کنید، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما یا مراجعه به شبکه‌های اجتماعی ما، سوالات و نظرات خود را درباره‌ی ساخت پالت و باکس پالت فلزی و مشاوره چگونگی ساخت آن با ما درمیان گذاشته و با ما ارتباط برقرار نمایید.